Providers: verschil tussen versies
Uit Petities
(hetnet) |
(planet) |
||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|1 | |1 | ||
| planet.nl | | planet.nl | ||
| − | | kpnplanet.nl | + | | kpnplanet.nl en kpnmail.nl |
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Versie van 17 jan 2010 om 14:04
E-mail providers wisselen nogal eens van naam. Er komen veel bounces binnen @petities.nl via de uitnodigingen.
| Oude naam | Nieuwe naam | Aantekeningen | |
|---|---|---|---|
| 1 | planet.nl | kpnplanet.nl en kpnmail.nl | |
| 2 | zeelandnet.nl | ||
| 3 | chello.nl | ||
| 4 | euronet.nl | ||
| 5 | home.nl | ||
| 6 | hetnet.nl | kpnmail.nl | met ingang van 1 november 2009, maar hetnet.nl-adressen blijven werken |