Deelnemende gemeenten: verschil tussen versies
Uit Petities
(→Grote gemeenten: exacte aantal bewoners) |
k (→Grote gemeenten) |
||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
|- | |- | ||
| Alkmaar [http://nl.wikipedia.org/wiki/Alkmaar] | | Alkmaar [http://nl.wikipedia.org/wiki/Alkmaar] | ||
| − | | 94.565 (1-11- | + | | 94.565 (1-11-12) |
| ja | | ja | ||
| onbekend | | onbekend | ||
Versie van 8 mei 2013 om 14:55
Er zijn 15 gemeenten die een petitieloket hebben op Petities.nl. Samen tellen deze gemeenten 2,8 miljoen inwoners (volgens Wikipedia). Een loket kan petities, burgerinitiatieven, referendumverzoeken of volksinitiatieven ondersteunen.
Grote gemeenten
| Gemeente | inwoners | petities | burgerinitiatieven | referendumverzoeken | volksinitiatieven | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alkmaar [1] | 94.565 (1-11-12) | ja | onbekend | onbekend | onbekend | |
| Amsterdam [2] | 799.406 (1-1-13) | nee | ja | ja | ja | |
| Almere [3] | 195.019 (1-11-12) | ja | nee | nee | nee | nee |
| Apeldoorn [4] | 157.223 (1-11-12) | ja | onbekend | onbekend | onbekend | onbekend |
| Delft [5] | 99.280 (1-11-12) | ja | onbekend | onbekend | onbekend | onbekend |
| Den Haag [6] | 504.260 (1-11-12) | nee | ja | ja | ja | nee |
| Eindhoven [7] | 218.559 (1-11-12) | ja | onbekend | onbekend | onbekend | onbekend |
| Gouda [8] | 70.955 (1-11-12) | ja | onbekend | onbekend | onbekend | onbekend |
| Groningen [9] | 195.511 (1-11-12) | ja | onbekend | onbekend | onbekend | onbekend |
| Tilburg [10] | 188.550 (1-1-12) | ja | onbekend | onbekend | onbekend | onbekend |
| Utrecht [11] | 321.583 (1-11-12) | ja | onbekend | onbekend | onbekend | onbekend |
| Zwolle [12] | 122.415 (1-11-12) | ja | onbekend | onbekend | onbekend | onbekend |